El Paso Mayor John Cook comments on NPI Report on Crossborder Trade With Mexico

The New Policy Institute’s 21st Century Border Initiative is proud to have released a major new report researched by The North American Center For Transborder Studies (NACTS) at Arizona State University, “Realizing the Value of our Cross Border Trade with Mexico.”

For the executive summary of the report please click here. NDN and members of NACTS staff held a public spreecast discussing the contents of the report.

Mayor John Cook of El Paso, Texas released the following statement on the report

 “This report provides an excellent overview of our trade of Mexico’s industry to our national economy.  It is incumbent on today’s political leadership to improve the border infrastructure and implement technology that will facilitate cross border commerce without jeopardizing national security.”

Below is a video of Mayor Cook discussing the important economic power of legal trade and immigration with Mexico.

Comments

Great!!! thanks for sharing this information to us! sesli sohbet ile sohbete katılan kullanıcıların, sesli olarak sohbet etmeleri sağlanır. sesli dünya de chat’e katılmak isteyen herkesin elinde bir adet mikrofon bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda da konuşan kişilerin seslerini duymak için birer hoparlör veya kulaklığa sahip olmaları gerekmektedir. Bu araçlara sahip olmayan kişilerin sesli chat’lere girmelerinin, diğer normal chat sayfalarına girmekten bir farkı olmayacaktır. seslisohbet ile eğer o anda konuşan kişi yoksa bir butona tıklayarak söz hakkı alabilirsiniz ve o anda sohbette bulunan herkesin sizin sesinizi duymasını sağlayabilirsiniz. sesli sırasında konuşurken isterseniz şarkı söyler, isterseniz hayat hikayenizi anlatır, isterseniz de sizin sesinizi duyabilenlere, kendi bilgisayarınızdan müzik dinletebilirsiniz. fragman izle Sesli sohbet’in diğer sohbetlerden farkı, iletişimin yazılı değil sesli olmasıdır. Mikrofonu açık olan kişi konuşurken diğerleri de yazarak onun söylediklerine cevap verebilirler. Ancak seslichat te mikrofonunuz açıkken hoparlörünüzün sesini kısmalısınız ki sesiniz yankı yapmasın. Sesli kameralı sohbet’lerin diğer sohbetlere oranla bazı avantajları da vardır, mutlaka denemeli ve faydalarını görmelisiniz.